Персонал Луганськ: резюме та пошук співробітників в Луганську, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Луганську швидко, шукаю резюме в місті Луганськ.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Луганську. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Луганську, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Луганську!

Резюме: Программист PHP, javascript, mySQL, Joomla (Луганськ)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Луганськ
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: мужской

Досвід роботи

  <p>Поставлю работу интернет магазина от А до Я. Консультирование, Проработка бизнес плана, стратегия, продвижение, команда, обучение персонала основам работы SEO , продвижения , копирайтинга. Возможна почасовая оплата и удаленная или неполная занятость.</p><p>PHP 5-7<br> HTML, CSS, Bootstrap<br> JavaScript - JQuery<br> Опыт работы с базами данных (MySQL)<br> Умение и опыт SEO 12лет<br> Рефакторинг и оптимизация кода<br> понимание Git<br> Умение OOP, OOP patterns MWC<br> Понимание Проектирование баз данных<br> оценка проектов<br> Умение и опыт Joomla - 12 лет<br> В процессе изучения WordPress<br> Умение переключаться и работать над несколькими проектами<br> Самоорганизованность и ответственность<br> Умение работать в команде<br> Склонность к развитию и самообучению<br> Уверенные знания PHP, OOP<br> Понимание работы с Git, Composer<br> Создание команды, обучение персонала основам SEO</p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


  Схожі резюме на роботу:Программист PHP, javascript, mySQL, Joomla  Jobs.ua рекомендує переглянути: