Вакансія Сервісний інженер, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Сервісний інженер (ВКП «Авантаж» ). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

Вакансія: Сервісний інженер (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Теофіполь
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><br /></p> <p><strong>Що ми очікуємо від успішного кандидата: </strong></p> <ul><li>досвід експлуатації та ремонту с/г техніки; </li> <li>наявність водійського посвідчення категорії В, С, посвідчення тракторист-машиніста;</li> <li>вища або середньо-спеціальна освіта за напрямком «механізація сільського господарства»;</li> <li>знання основ сільськогосподарської техніки (техніки в цілому);</li> <li>базові знання електротехніки; </li> <li>розуміння застосування агрегатів;</li> <li>навички роботи у сфері по наданню послуг з сервісного обслуговування імпортної с/г техніки;</li> <li>вміння читати інструкції по експлуатації, гідравлічні та електричні схеми;</li> <li>вміння працювати з каталогами запасних частин (паперові/електронні);</li> <li>навички діагностики/прошивки обладнання;</li> <li>буде значною перевагою наявність досвіду роботи з навігаційним обладнанням або трекерами.</li> <li>впевнений користувач ПК</li> <li>ведення документації щодо сервісних робіт. </li> </ul><p><strong>Особисті якості:</strong></p> <ul><li>швидкість виконання поставлених задач, робота в колективі.</li> <li>доброзичливість та ввічливість;</li> <li>клієнтоорієнтованість та самоорганізованість;</li> <li>високий рівень відповідальності;</li> <li>логічне мислення. </li> </ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>проведення підготовки техніки до експлуатації, супровід і контроль купівлі- продажу техніки.</li> <li>обслуговування і ремонт техніки; швидке усунення несправностей.</li> <li>проведення навчання персоналу господарства по користуванню технікою.</li> </ul><p><strong>Робота передбачає:</strong></p> <ul><li>високий рівень заробітної плати, офіційне працевлаштування;</li> <li>оплату мобільного зв’язку, робочий автомобіль.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ремонт техніки та предметів побуту»:Вакансія Компанія Зарплата
Маляр на порошкове фарбування металу Спорт-Альянс Холдинг договірна
Оператор листогибу металу Спорт-Альянс Холдинг договірна
Слюсар-сантехнік КП Благодар 12000 грн.
Електромонтер слаботочних систем Метроград 9000 грн.
Автоелектрик ФОП Бутенко С.Н. 25000 грн.
Автослюсар ФОП Бутенко С.Н. 25000 грн.
Рихтувальник-зварювальник ФОП Бутенко С.Н. 25000 грн.
Механік дорожньо-будівельної техніки ТОВ «Новобуд-ВС» договірна
Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин ТОВ «Новобуд-ВС» договірна
Продавець на торгову точку "Заміна батарейок" Ремонтний сервіс (ФОП Бон... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: