Вакансія Головний бухгалтер, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Головний бухгалтер (Укргаз). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

Вакансія: Головний бухгалтер (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Запоріжжя
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>«УКРГАЗ» — провідна приватна компанія з продажу високоякісного газомоторного палива (метан) через власні АГНКС і ПАГЗ на території України.</p> <p>Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі на посаду: «<strong>Головний бухгалтер»</strong><strong>!</strong></p> <p><strong>Наші очікування:</strong></p> <ul><li>Вища освіта (бухгалтерський облік, економіка підприємства);</li><li>Знання програм 1С 8 УТП, 1С ЗУП, Медок, MS Office, клієнт — банк;</li><li>Досвід роботи головним бухгалтером від 2-х років.</li></ul><p><strong>Ваші обов’язки:</strong></p> <ul><li>Повне своєчасне ведення бухгалтерського і податкового обліку;</li><li>Проведення реалізації, операції по касі (формування видаткових накладних, звіт про роздрібні продажі), РРО;</li><li>Формування податкових зобов’язань з ПДВ (виписка і реєстрація податкових накладних);</li><li>Подача статистичної звітності;</li><li>Супровід всіх видів перевірок (з праці, податків, охорони праці тощо);</li><li>Нарахування ЗП за підсумованим обліком робочого часу;</li><li>Управління бухгалтерською службою (в підпорядкуванні 1 бухгалтер).</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>конкурентну заробітну плату;</li><li>офіційне працевлаштування та соціальні гарантії</li><li>використання переваг корпоративного навчання та досягнення професійного зростання.</li><li>цікаву роботу в команді професіоналів;</li><li>підтримку колег і керівників в період адаптації.</li></ul><p>Шановний кандидат! Запрошуємо Вас стати частиною нашої дружної команди<strong>!</strong></p> <p><strong>Залишайте свої відгуки з побажаннями по заробітній платі та наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер ХЕСТОРИЯ Украина-плюс 18000 грн.
Бухгалтер единственный OOO Гидроспецстрой 12000 грн.
Бухгалтер по зарплате Транс-Сервис договірна
Бухгалтер ТОВ «Партнер Дістрібьюшн» 13000 грн.
Бухгалтер по налоговому учету Проф-Тех-Инвест 12000 грн.
Кошторисник. Надаємо житло. МЕТКОН договірна
Бухгалтер по зарплате Олимп, ООО договірна
Бухгалтер для ФОП загальна система Перспектива, РА 8000 грн.
Бухгалтер Аудиторская фирма "Бизнес... 8000 грн.
Бухгалтер на производство (Роганский ж/м) ООО "ХАРЬКОВСКИЙ КОМБИНАТ... 15500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: