Вакансія Керівник відділу маркетингу, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Керівник відділу маркетингу (Мазурик Н.Я. ФОП). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Реклама, маркетинг, PR / Керівник відділу маркетингу

На 04.12.2021 в нашій базі:  11 вакансій,   489 резюме

Вакансія: Керівник відділу маркетингу (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Бренд натуральної косметики Sue шукає керівника відділу маркетингу.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong><br />? досвід роботи на аналогічній посаді — від 2-х років,<br />? вища освіта,<br />? відмінні практичні навички роботи,<br />? досвідчений користувач ПК,<br />? вміння грамотного підбору персоналу, організації команди,</p> <p>? вміння брати на себе відповідальність,<br />? вік від 25 років.<br /><strong><br />Обов'язки<strong>:</strong></strong><br />? Розробка маркетингової та digital-стратегії просування, контроль їхньої реалізації та впровадження,<br />? Розробка та реалізація креативної PR-концепції,<br />? Впровадження стратегічного планування та управління маркетинговими планами,<br />? Планування маркетингових бюджетів,<br />? Управління маркетинговими діями (SEO просування, Google Ads, просування в соцсетях Facebook, Instagram),<br />? Управляти партнерською програмою,<br />? Контролювати виконання маркетингових KPI,<br />? Управляти маркетинговою командою,<br />? Розробляти системні мотивації маркетинг-департаменту,<br />? Аналізувати проекти та коригувати стратегії,<br />? Вести звітність,<br />? Відвідувати профільні виставки.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Що ми пропонуємо<strong>:</strong></strong><br />? Оплату, що залежить від твоїх результатів — ставка + %,</p> <p>? Оформлення трудових відносин та надання соціальних гарантій відповідно до КЗпП України,<br />? Можливість навчання та розвитку: досвід і допомога співробітників, допомога у професійній адаптації,<br />? Колектив молодих професіоналів високого рівня,<br />? Корпоративну культуру та додаткові бонуси (кава, печивко, повноцінний обід),<br />? Графік роботи пн-пт з 9:00 до 17:00,</p> <p>? Локація - Сокільники (зі сторони В.Гарденс),</p> <p>? Велике поле дій розвивати фірму та розвиватись разом з нами.</p> <p></p> <p>Хто бачить себе на цій посаді — заповніть, будь ласка, анкету за посиланням — forms.gle/HmKQYN43pdrFVZF67</p> <p></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

-->

Інші вакансії в рубриці «Реклама, маркетинг, PR»:Вакансія Компанія Зарплата
Контент-менеджер в интернет-магазин Kokoshop 8500 грн.
Промоутер Vodafone Україна, компані... 4500 грн.
Керівник відділу маркетингу Мазурик Н.Я. ФОП договірна
Керівник відділу продажу Мазурик Н.Я. ФОП договірна
Промоутер Footyball 8000 грн.
Промоутер-консультант Декор для дома 12000 грн.
Онлайн помощник для формирования заказов Декор для дома 14000 грн.
Промоутер Декор для дома 12000 грн.
Расклейщик- промоутер Декор для дома 14000 грн.
Специалист по контекстной рекламе, таргетолог. ТОВ НОВА 20000 грн.

-->


Jobs.ua рекомендує переглянути: