Вакансія Оператор call-center, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Оператор call-center (Територія Твоєї Техніки). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Офісний персонал / Оператор call-center

На 27.01.2022 в нашій базі:  5 вакансій,   543 резюме

Вакансія: Оператор call-center (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>«Територія Твоєї Техніки»</strong> - найбільша роздрібна мережа магазинів, яка успішно розвивається на ринку портативної техніки понад 20 років. Наша команда налічує понад 800 співробітників і, продовжуючи свій розвиток, ми зацікавлені у пошуку цікавих, яскравих професіоналів своєї справи.</p> <p>Запрошуємо до своєї команди <strong>Оператор call-centre.</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Грамотне усне та письмове мовлення;</li><li>Впевнений користувач ПК;</li><li>Стресостійкість, комунікабельність, відповідальність, пунктуальність.</li><li>Досвід роботи в інтернет-магазині або продавцем-консультантом у магазині техніки та електроніки вітається.</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>Прийом та реєстрація телефонних дзвінків;</li><li>Проведення консультацій у телефонному режимі;</li><li>Офіс знаходиться в районі м.Петрівка.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li><strong>Графік роботи: 2/2 (два дні робочих з 9.00 до 21.00, два дні вихідних)</strong></li><li>Офіційне працевлаштування;</li><li>Можливість професійного та кар'єрного зростання;</li><li>Конкурентоспроможну заробітну плату;</li><li>Професійні тренінги.</li></ul><p>Ми пропонуємо стабільний заробіток плюс бонус, який залежить від досягнутих результатів. Тож, не зволікай, скоріш відправляй резюме, а ще краще — телефонуй!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
SMM-копирайтер КРАУДСЕЙЛ 15000 грн.
Офіс-менеджер ТзОВ 'ПресМаксимум' 8000 грн.
Оператор підтримки на вхідну лінію Бюро телефонных опросов «... договірна
Оператор підтримки клієнтів на вхідну лінію Бюро телефонных опросов «... 13000 грн.
Специалист письменной и устной поддержки клиентов Бюро телефонных опросов «... 15000 грн.
Спеціаліст по роботі з клієнтами Бюро телефонных опросов «... 10000 грн.
Оператор входящей линии (отдел поддержки) Бюро телефонных опросов «... 13000 грн.
Оператор входящей линии (поддержка клиентов) Бюро телефонных опросов «... 13000 грн.
Риэлтор (менеджер по продаже недвижимости) SALTOVSKOE агентство недв... 28000 грн.
Customer support manager Gi Group Ukraine договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: