Вакансія Хімік, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Хімік (Вінницький обласний центр зайнятості). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

Вакансія: Хімік (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Ладижин
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Хімік I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст): для магістра — не менше 2 років.</li><li>Здатність до наукової та аналітичної роботи</li><li>Науковий ступінь буде перевагою</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>5-ти денний робочий тиждень.</li><li>Вихідні дні згідно графіка</li></ul><p>Обов’язки:</p> <ul><li>досліджувати вплив природних регуляторів росту рослин, ферментативну активність насіння та інш.; засади біоконверсії рослинних відходів; удосконалення технологій одержання продуктів біотехнології, дослідження процесу одержання біогазу та альтернативних видів енергії; популяційна та молекулярна генетика, селекція тварин;</li><li>Виконує фізико-хімічні випробування, які пов’язані з лабораторним контролем відповідності якості сировини чинним стандартам, технічним умовам</li><li>Контролює правильність проведення необхідних розрахунків за виконаними аналізами, випробуваннями та дослідженнями, аналізує одержані результати, систематизує їх та складає звіти.</li><li>Бере участь в впровадженні стандартів, технічних умов на сировину, яка використовується у виробництві, напівфабрикати та готову продукцію.</li></ul><p>Опис підприємства:</p> <p>Державне підприємство розташоване в місті Ладижині Вінницької області</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Науковий співробітник музею Музей театрального, музич... договірна
Завідувач відділу в музеї Музей театрального, музич... договірна
Старший науковий співробітник музею Музей театрального, музич... договірна
English Interpreter Зуева Г.Г., ФЛП договірна
Переводчик английского языка Зуева Г.Г., ФЛП договірна
Вчитель англійської мови Бойко, авторская школа договірна
Вчитель початкових класів Бойко, авторская школа договірна
Вихователь дитячого садка Бойко, авторская школа 400 грн.
Автор наукових робіт Dipservis 4000 грн.
Автор студентських робіт (лінгвіст, філолог, викладач інозем... Dipservis договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: