Вакансія English teacher (центр міста), Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота English teacher (центр міста) (Репетиторский центр «Логос»). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Наука, освіта, переклади / English teacher (центр міста)

На 29.05.2023 в нашій базі:  0 вакансій,   719 резюме

Вакансія: English teacher (центр міста) (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Курси розмовної англійської мови «ESL»</strong> — перша та єдина школа РОЗМОВНОЇ англійської в Дніпрі.</p> <p>Унікальна авторська методика, ліцензована в більш ніж 20 країнах світу, створена спеціально для навчання <strong>дорослих та тінейджерів</strong> ВІЛЬНО СПІЛКУВАТИСЯ англійською мовою.</p> <p>Ми працюємо <strong>вже майже 10 років</strong>, маємо кілька філіалів у <strong>ЦЕНТРІ міста</strong>.</p> <p>Якщо ви <strong>fluent speaker</strong>, закохані у англійську та готові навчати вже дорослих людей не для школи, а по-справжньому, для реального життя, тоді welcome!</p> <p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>зручний робочий графік (обговорюється на співбесіді);</li><li>гідна оплата праці (10 000 — 20 000 грн);</li><li>офіс у центрі міста;</li><li>навчання та тренінги з особистого розвитку за рахунок компанії</li></ul><p><strong>Наші очікування від кандидата:</strong></p> <ul><li>рівень володіння англійською мовою — Upper-Intermediate та вище;</li><li>вища освіта</li><li>це курси РОЗМОВНОЇ мови, тож будьте готові показувати приклад :)</li></ul><p>Відправляйте резюме або телефонуйте <strong>за тел. ...79 або за тел.....70.</strong></p> <p><strong>Більш детально про нас тут:</strong></p> <p>eslukraine.com/</p> <p>instagram.com/esl_dp/</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Науковий співробітник музею Музей театрального, музич... договірна
Завідувач відділу в музеї Музей театрального, музич... договірна
Старший науковий співробітник музею Музей театрального, музич... договірна
English Interpreter Зуева Г.Г., ФЛП договірна
Переводчик английского языка Зуева Г.Г., ФЛП договірна
Вчитель англійської мови Бойко, авторская школа договірна
Вчитель початкових класів Бойко, авторская школа договірна
Вихователь дитячого садка Бойко, авторская школа 400 грн.
Автор наукових робіт Dipservis 4000 грн.
Автор студентських робіт (лінгвіст, філолог, викладач інозем... Dipservis договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: