Вакансія Фахівець з сертифікації, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Фахівець з сертифікації (Корпорація «Алеф» ). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Медицина, фармацевтика / Фахівець з сертифікації

На 29.05.2023 в нашій базі:  0 вакансій,   719 резюме

Вакансія: Фахівець з сертифікації (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong><strong>ABM Technology</strong></strong> <strong>запрошує до співпраці фахівця з сертифікації (імпланти).</strong></p> <p><strong>Який наш кандидат?:</strong></p> <ul><li>досвід роботи спеціалістом з якості від 1 року;</li><li>бажаний досвід роботи із системами управління якістю відповідно до вимог стандартів ISO 9001, ISO 13485....; </li><li>робота з технічними файлами.</li></ul><p><strong>Умови співпраці:</strong></p> <ul><li>офіс знаходиться за адресою: пр.Богдана Хмельницького147;</li><li>робочий час пн.- пт. з 8:00 до 17:00 (вихідні субота на неділя);</li><li>рівень заробітної плати залежить від Ваших навичок та побажань, обговорюємо на співбесіді;</li><li>офіційне працевлаштування.</li></ul><p><strong>Задачі фахівця:</strong></p> <ul><li>підтримка системи управління якістю, що існує на підприємстві;</li><li>розробка, перегляд та актуалізація документації системи управління;</li><li>проведення внутрішніх аудитів;</li><li>розробка документації та підготовка до сертифікації медичних виробів;</li><li>комунікація з органами із сертифікації;</li><li>підготовка та участь у сертифікаційних (наглядових) аудитах;</li><li>розробка коригувальних та запобіжних дій щодо виявлених невідповідностей;</li><li>організація лабораторних досліджень.</li></ul><p><strong>Чекаємо на Ваше

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець-консультант в мережу Секс-шопів Интим шоп Афродита 18000 грн.
Стоматолог Grand стоматология 40000 грн.
Фармацевт аптеки (с.Затурці) ФОП Кушнір О.М. 13500 грн.
Оптик-Консультант Воротило Максим Викторови... 20000 грн.
Дерматокосметолог іО Клінік договірна
Адміністратор клініки «ДжавелінMед» договірна
Асистент стоматолога Харизма-2006 15000 грн.
Лікар УЗД-ветеринар Ветеринарная клиника «Лап... 800 грн.
Медсестра-анестезист ФЛП Милютина Н. 18000 грн.
Стоматолог «Стоматология Киев» сеть ... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: