Вакансія Керівник енерго-механічної служби, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Керівник енерго-механічної служби («ТД «Фреш Маркет»). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Виробництво / Керівник енерго-механічної служби

На 21.09.2023 в нашій базі:  0 вакансій,   723 резюме

Вакансія: Керівник енерго-механічної служби (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Кривий Ріг
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li>Освіта вища технічна (інженер-механік, інженер-енергетик);</li><li>Досвід роботи на виробництві на аналогічній посаді обов'язково;</li><li>Впевнений користувач Excel, Word, 1С; </li><li>Зібраність, уважність, організаційні здібності. Бажання працювати і навчатись.</li><li>Аналітичний склад розуму, навички планування діяльності та розстановка пріоритетів.</li></ul><p> <strong>Основні задачі посади:</strong></p> <ul><li>Здійснювати керівництво роботою підлеглого персоналу, зайнятого експлуатацією і ремонтом обладнання </li><li>Підтримувати безаварійну роботу всіх видів обладнання виробництва;</li><li>Ефективна організація робочого процесу та контроль роботи підрозділу;</li><li>Організація і контроль робочого процесу енерго-механічної служби на харчовому підприємстві;</li><li>Забезпечення належного технічного стану та безперервної роботи устаткування, своєчасне та якісне виконання планових ремонтів;</li><li>Своєчасна організація планово-ремонтних робіт;</li><li>Формування кошторисів для ПРР;</li><li>Облік виконання планів та графіка ремонту, контроль якості робіт;</li><li>Введення в експлуатацію обладнання після ПРР (тестування систем на роботоспроможність);</li><li>Забезпечення ділянок запасними частинами;</li><li>Розробка та проведення модернізації існуючого обладнання для збільшення продуктивності та покращення якості;</li><li>забезпечувати своєчасну і якісну підготовку виробництва, технічну експлуатацію, ремонт і модернізацію устаткування, досягнення високого рівня якості продукції в процесі її розробки і виробництва</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування</li><li>Достойна заробітна плата</li><li>Соціальний пакет</li><li>Можливості професійного та кар'єрного росту, підвищення рівня кваліфікації</li><li>5 — денний робочий тиждень</li><li>Безкоштовний проїзд до місця роботи транспортом підприємства</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Різноробочий на виробництво електроніки Хаски Аутсорсинг 15000 грн.
Різноробочий на деревообробне підприємство з проживанням Хаски Аутсорсинг 18000 грн.
Укладальник-пакувальник на виробництво морозива Хаски Аутсорсинг 16000 грн.
Робітник на виробництво взуття, вантажник Хаски Аутсорсинг 14500 грн.
Карщик, водій складської техніки Хаски Аутсорсинг 23000 грн.
Укладальник, сушильник на деревообробне підприємство (з прож... Хаски Аутсорсинг 18000 грн.
Вантажник, робітник на підробіток Хаски Аутсорсинг договірна
Водій навантажувача, карщик, комплектувальник Хаски Аутсорсинг 16000 грн.
Тістороб, різноробочий на виробництво з проживанням Хаски Аутсорсинг 18000 грн.
Працівник на виробництво, оператор лінії Хаски Аутсорсинг 16000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: