Вакансія Менеджер-перекладач з англійської мови (night shift), Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Менеджер-перекладач з англійської мови (night shift) (EduStream). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Наука, освіта, переклади / Менеджер-перекладач з англійської мови (night shift)

На 21.09.2023 в нашій базі:  0 вакансій,   723 резюме

Вакансія: Менеджер-перекладач з англійської мови (night shift) (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Кривий Ріг
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>У команду відділу підтримки клієнтів потрібен співробітник для роботи з англомовними замовниками у нічні зміни з 00:00 до 8:30 (не дейтінг і не шлюбні агенства чи т.п.).</p> <p>Наші замовники — це іноземні студенти, наш продукт — це високоякісні тексти на англійській мові.</p> <p><strong>Обов’язкові вимоги:</strong></p> <ul><li>високий рівень розмовної англійської мови</li><li>комунікабельність, клієнтоорієнтованість</li><li>адекватність/серйозний підхід до роботи</li><li>бажання та можливість працювати віддалено за чітким позмінним графіком</li></ul><p><strong>Технічні вимоги:</strong></p> <ul><li>наявність робочого місця з комп’ютером ізольованого від сторонніх шумів</li><li>стабільне Інтернет-з'єднання</li><li>гарнітура (мікрофон, навушники) для якісного зв’язку</li><li>MS Office</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>спілкування з англомовними клієнтами: по телефону, live chat, e-mail, адмінка</li><li>консультування клієнтів англійською мовою, націлене на продаж</li><li>супровід клієнтів на всіх етапах надання послуг</li><li>докладніше на співбесіді</li></ul><p><strong>Графік роботи 2/2: </strong>чергуються дві робочі зміни потім два вихідних. Без прив’язки до днів тижня, вихідних чи святкових. У середньому виходить 14−16 робочих змін на місяць.</p> <p><strong>Робочі години змін: </strong>з 00:00 до 8:30</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>довгострокова віддалена зайнятість</li><li>оплата у 1й місяць $550, у 2й $625 і з 3го близко $800 на місяць по 50$ за зміну</li><li>виплати через Payoneer у USD</li><li>оплачувана відпустка 4 тижня (влітку та взимку по два тижні)</li><li>навчання та підтримка в роботі</li></ul><p>Надсилайте Ваше резюме/відгук і чекайте на відповідь по і-мейлу/через сайт .</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Викладач іноземної мови Botanik rooms 20000 грн.
Вчитель початкових класів Міжнародна мережа дитячих... 15000 грн.
Вчитель математики Школа №27 Подільського ра... договірна
Удаленный переводчик латышского, литовского Национальная сеть бюро пе... 30000 грн.
Удаленный переводчик иврита Национальная сеть бюро пе... 20000 грн.
Удаленный переводчик финского Национальная сеть бюро пе... 25000 грн.
Удаленный переводчик румынского Национальная сеть бюро пе... 20000 грн.
Удаленный переводчик сербского, словенского, словацкого, хор... Национальная сеть бюро пе... 30000 грн.
Удаленный переводчик португальского Национальная сеть бюро пе... 20000 грн.
Внештатный переводчик венгерского Национальная сеть бюро пе... 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: