Вакансія Тренер по шахматам, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Тренер по шахматам (Центр сімейного дозвілля (ФОП Кобець О.С.)). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Наука, освіта, переклади / Тренер по шахматам

На 21.09.2023 в нашій базі:  0 вакансій,   723 резюме

Вакансія: Тренер по шахматам (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Центр сімейного дозвілля по проспекту Науки (Голосіївський район) шукає тренера по шахматам для дітей. </strong><br /><br /><strong></strong><strong>Кого ми чекаємо:</strong></p> <ul><li>людину, яка може та любить навчати дітей та отримує задоволення від цього;</li><li>людину, яка буде робити якісну та цікаву подачу матеріалу для дітей, </li><li>людину, здатну розуміти потреби учнів в навчанні та вміти організовувати заняття в залежності від цих потреб.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong><br /></p> <ul><li>повна вища освіта;</li><li>досвід роботи викладання (від 2 років);</li><li>грамотна мова (володіння українською мовою);</li><li>поважне ставлення до дітей та дорослих, відповідальність, порядність, стресостійкість, доброзичливість, пунктуальність та дисциплінованість.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Часткова зайнятість (гнучкий графік). Графік роботи оговорюється.</li><li>З/п за домовленістю (оговорюється на співбесіді). Премії за результатами роботи.</li><li>Комфортні умови праці, дружній колектив, своєчасна оплата.</li></ul><p>Будемо раді бачити позитивну і бажаючу розвиватися у викладацькому напрямку людину!</p> <p>Якщо вас зацікавила наша пропозиція та ви готові працювати у нашому Центрі, надійшліть ваше резюме із зазначенням бажаної заробітної плати за адресою: обов’язково з Вами зв’яжемось!</p> <p>Чекаємо Ваші резюме!<strong></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Викладач іноземної мови Botanik rooms 20000 грн.
Вчитель початкових класів Міжнародна мережа дитячих... 15000 грн.
Вчитель математики Школа №27 Подільського ра... договірна
Удаленный переводчик латышского, литовского Национальная сеть бюро пе... 30000 грн.
Удаленный переводчик иврита Национальная сеть бюро пе... 20000 грн.
Удаленный переводчик финского Национальная сеть бюро пе... 25000 грн.
Удаленный переводчик румынского Национальная сеть бюро пе... 20000 грн.
Удаленный переводчик сербского, словенского, словацкого, хор... Национальная сеть бюро пе... 30000 грн.
Удаленный переводчик португальского Национальная сеть бюро пе... 20000 грн.
Внештатный переводчик венгерского Национальная сеть бюро пе... 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: