Вакансія Консультант в інтернет-магазин світильників та електрики, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Консультант в інтернет-магазин світильників та електрики (Еліпса e27). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Консультант в інтернет-магазин світильників та електрики

На 21.02.2024 в нашій базі:  0 вакансій,   528 резюме

Вакансія: Консультант в інтернет-магазин світильників та електрики (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:14000 грн
  • Місто:Кривий Ріг
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Ми входимо до топ-3 інтернет-магазинів світильників України та активно розвиваємо напрямок продажу електротехнічної продукції. Шукаємо в команду людей, яким буде цікаво рости разом з нами.<br /></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Що треба робити</strong></p> <ul><li>опрацьовувати замовлення (вчимо)</li><li>консультувати клієнтів на всіх етапах замовлення (телефон + email + месенджери)</li></ul><p>У нас лише теплий потік замовлень з сайту та робота з лояльними клієнтами.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Що ми пропонуємо</strong></p> <ul><li>заробітну плату від 13 000 грн (після оплачуваного стажування)</li><li>графік роботи: 5/2, з 9:00-18:00 (повна зайнятість)</li><li>можливість суміщати роботу в офісі та на дому</li><li>дружні відносини і ніякої понаднормової роботи</li></ul><p>Готові розглянути студентів останніх курсів та заочної форми навчання. Досвід роботи в сфері продажів та знання світлотехнічної/електротехнічної продукції для житлових приміщень будуть плюсом, але не є обов'язковими. </p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Що виділить твоє резюме</strong></p> <ul><li>Додай до свого резюме декілька речень про себе і чому вирішив/ла відгукнутись на нашу пропозицію, це допоможе виділити тебе з-поміж інших.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець-консультант Епіцентр Таірово ООО Миксен 20000 грн.
Продавець-консультант в Епіцентр ООО Миксен 20000 грн.
Мерчендайзер Агентство мерчандайзинга 1500 грн.
Мерчандайзер Агентство мерчандайзинга 1500 грн.
Мерчандайзер Агентство мерчандайзинга 2000 грн.
Мерчендайзер Агентство мерчандайзинга 1400 грн.
Мерчендайзер Агентство мерчандайзинга 1800 грн.
Мерчандайзер Агентство мерчандайзинга 1600 грн.
Мерчендайзер Агентство мерчандайзинга 1000 грн.
Мерчендайзер Агентство мерчандайзинга 1000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: