Вакансія Шліфувальник на круглошліфувальний верстат, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Шліфувальник на круглошліфувальний верстат (ТОВ «ВК «НОВИЙ СТАНДАРТ»). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Виробництво / Шліфувальник на круглошліфувальний верстат

На 20.04.2024 в нашій базі:  0 вакансій,   530 резюме

Вакансія: Шліфувальник на круглошліфувальний верстат (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><br /></p> <p>ТОВ «НОВИЙ СТАНДАРТ» new-standart.com.ua/ — стабільна та надійна компанія у галузі металовиробів. Вже понад 20 років ми спеціалізуємось на проектуванні та виготовленні деталей до виробничого обладнання. Серед наших клієнтів «Coca-Cola», «Оболонь», «Nestle», «Фармак», «Fhilip Morris» та багато інших</p> <p><strong>Функціональні обов’язки</strong>:</p> <ul><li>Налагодження верстатів;</li><li>Правила визначення режимів шліфування;</li><li>Контрольно — вимірювальний інструмент;</li><li>Читання креслень.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Заробітна плата від 20000 грн (в залежності від досвіду)</li><li>Графік: Пн-пт з 08:00 до 16:30;</li><li>Офійційне оформлення, згідно КЗпП (за бажанням)</li><li>Опалювальне робоче місце, душ;</li><li>Кухонне приладдя (мікрохвильова піч, холодильник);</li><li>Ми цінуємо кожного працівника. Якщо ти готовий бути частиною нашої команди —залишай резюме або телефонуй — 09.00- 18.00 (ПН-ПТ) Юлія- 067−794−77−10</li></ul><p>обажання: </p> <p>Обов'язки: </p> <p>Умови: </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Сборщик корпусной мебели АртМодуль 16000 грн.
Слюсар-ремонтник ТОВ «Золотий мандарин Ква... 30000 грн.
Механік (оператор прес машини) ТОВ «Золотий мандарин Ква... 30000 грн.
Кухар Сильпо 18000 грн.
Технік-лаборант, кондитер Дьолер Україна договірна
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: