Вакансія Таємний покупець, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Таємний покупець (MS Shopping). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

Вакансія: Таємний покупець (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Кривий Ріг
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія MS Shopping запрошує до співпраці Таємних покупців </p> <p><strong>Також є перевірки для батьків з дітьми</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>високий рівень відповідальності</li><li>швидке навчання</li><li>наявність доступу до інтернету</li><li>наявність звукозаписуючого пристрою (телефон або диктофон)</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li><strong>Графік роботи: </strong>вільний, можливість поєднувати з основним місцем роботи</li></ul><ul><li><strong>Оплата: </strong>одразу після перевірки Вашої звітної анкети. Ви самостійно вибираєте, скільки хочете заробити. Оплачується кожен здійсненний Вами візит окремо. Чим більше візитів Ви зробите, тим більше ви заробите.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Оцінка якості обслуговування співробітників, магазинів, кафе, ресторанів, медичних закладів і т. інш.</li><li>Заповнення звітної анкети в електронному вигляді (не пізніше наступного дня після здійснення візиту)</li></ul><p><strong>УВАГА! Пишіть Viber </strong> (вказуйте будь-ласка одразу в якому місті Ви зараз знаходитесь, де Ви зараз працюєте чи працювали останнім часом). </p> <p>Звертатись можна у будь-який день та час, але відповісти зможемо Пн. - Пт. 10.00-18.00.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по продажам Иноар Украина 15000 грн.
Продавець консультант канцтоварів ФОП Мисько О. М. 10000 грн.
Продавець-консультант Ковбасна Мережа договірна
Продавець (напівфабрикати) Консалтингова агенція «Ві... 15000 грн.
Менеджер з продажу дизпалива «Амікус Інвест» 8000 грн.
Водій Пятак, Пятачок 14000 грн.
Таємний покупець MS Shopping 10000 грн.
Агент з нерухомості Malinka Real Estate Lviv 60000 грн.
Мастер по изготовлению ключей (ученик) Ваш ключ 25000 грн.
Мастер по изготовлению ключей (ученик) Ваш ключ 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: