Вакансія Помічник керівника , Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Помічник керівника (Кобзов Н.Н.). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Офісний персонал / Помічник керівника

На 19.10.2025 в нашій базі:  0 вакансій,   563 резюме

Вакансія: Помічник керівника (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:60000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <p>Керівник шукає<br />Особистого помічника з володінням англійської (іспанська вітається). Можна без досвіду роботи.<br />Для нового проекту "Центр Медитації та Просвітлення"<br />Подорожі по світу з метою відвідування різних ретрит центрів для отримання досвіду.<br />Якості характеру:</p> <p>доброта,</p> <p>вміння слухати і чути людей,</p> <p>чуйність,</p> <p>не уразливість,<br />вміння згладжувати конфлікти,<br />організованість,</p> <p>вміння просити та приймати допомогу,</p> <p>терплячість та відданість</p> <p>Вміння взаємодіяти з дорослими людьми 35-60р., любов до спілкування з дорослими людьми 35-60р.<br />Вміння вести соціальні мережі <br />Обов'язки<br />1.Складання графіка для керівника<br />2.Рішення побутових питань<br />3.Бронь та купівля квитків<br />4.Бронь та оплата готелів<br />5.Складання плану поїздок, маршрутів за визначними пам'ятками<br />6.Опис всіх плюсів і мінусів кожного ретрит центру<br />7.Складання плану для нового ретрит центру. <br />Надсилайте резюме на Вайбер з фото та посиланням на соціальні мережі, ми зв'яжемося з Вами, дякуємо !<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:



Вакансія Компанія Зарплата
Адміністратор-охоронець на мийку самообслуговування Березняки-3 договірна
Менеджер з продажу ТОВ Колео 29975 грн.
Офіс-менеджер Бизнес-Партнер 12000 грн.
Прибиральниця ТОВ «К.М. ГРУП» 12000 грн.
?Адміністративний помічник ФОП ЛІСАК 28000 грн.
Помічник керівника ФЛП Блудчая С. 45000 грн.
Адміністратор Гайдуков Руслан Анатолійо... 30000 грн.
Оператор Call-центру Гайдуков Руслан Анатолійо... 30000 грн.
Помічник керівника Гайдуков Руслан Анатолійо... 40000 грн.
Рієлтор - агент з нерухомості (Салтівка) Салтівське агентство неру... 100000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: