Вакансія Провідний бухгалтер (помічник головного бухгалтера), Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Провідний бухгалтер (помічник головного бухгалтера) (Обласний науково-методичний центр культури). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

вакансії Луганську / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Провідний бухгалтер (помічник головного бухгалтера)

На 30.03.2026 в нашій базі:  0 вакансій,   560 резюме

Вакансія: Провідний бухгалтер (помічник головного бухгалтера) (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Луцьк
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи бухгалтером, бажано у бюджетній сфері;</li></ul> <ul><li>вища або середня спеціальна освіта в галузі обліку і фінансів;</li></ul> <ul><li>вміння працювати з бухгалтерською документацією, бухгалтерськими програмами та електронними таблицями, звітністю;</li></ul> <ul><li>навички роботи з компютером, знання бухгалтерських програм буде перевагою;</li></ul> <ul><li>відповідальність, акуратність, уважність до деталей.</li></ul> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>неповний робочий день (4 год/день або за домовленістю);</li></ul> <ul><li>повний соцпакет;</li></ul> <ul><li>офіційне працевлаштування.</li></ul> <p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>робота з ведення бухгалтерського обліку відповідно до вимог чинного законодавства бюджетної установи;</li></ul> <ul><li>складання та подання звітності в установлені терміни;</li></ul> <ul><li>виконання службових доручень головного бухгалтера та директора установи.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер IPC Україна 40000 грн.
Економіст з праці КНП «КОЛ КОР» 17848 грн.
Бухгалтер 17 ОВМБр ім. Костянтина П... 25000 грн.
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Бухгалтер з обліку матеріальних цінностей 427 окрема бригада безпіл... 50000 грн.
Кошторисник RemontnikUA 15000 грн.
Бухгалтер «ТД «Фреш Маркет» договірна
Провідний бухгалтер відділу податкового обліку та звітності Філія «Приміська пасажирс... 14800 грн.
Юрист, Комплаєнс- менеджер СК «Експо Страхування» договірна
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 10000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: