Вакансія Водій-експедитор, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Водій-експедитор (Делімаре). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

Вакансія: Водій-експедитор (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:28000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Ми — ТОВ Делімаре, національний імпортер риби, морепродуктів, устриць та лобстерів. Наша місія — дарувати клієнтам вишуканий смак і бездоганну якість, дотримуючись найвищих міжнародних стандартів. Якщо ти цінуєш професіоналізм і хочеш бути частиною команди, яка піклується про кожен етап доставки, ця вакансія саме для тебе.</p> <p><strong><strong>Обов’язки:</strong></strong></p> <ul><li>Доставка свіжих морепродуктів (устриці, лобстери, риба, інші делікатеси) до ресторанів, магазинів та клієнтів.</li><li>Контроль правильного завантаження/розвантаження товару.</li><li>Забезпечення цілісності та температурного режиму продукції під час транспортування.</li><li>Супровід товарно-транспортної документації.</li><li>Здача товару замовникам (підписання накладних, звірка кількості/якості).</li><li>Підтримка чистоти та справного технічного стану авто.</li></ul> <p>Ми шукаємо людину, яка:</p> <ul><li>Має водійський досвід від 2 років, бажано з досвідом роботи експедитором або у сфері доставки.</li><li>Відповідально ставиться до своєї роботи та дорожнього руху.</li><li>Вміє організовувати свій робочий день та ефективно планувати маршрути.</li><li>Готова працювати повний робочий день у місті Київ та околицях.</li><li>Відкритий до навчання і сприйнятливий до зворотного зв’язку.</li><li>Студенти та пенсіонери також вітаються — ми цінуємо відповідальність і бажання працювати.</li></ul> <p>Що пропонуємо ми:</p> <ul><li>Стабільну роботу у відомій компанії.</li><li>Дружню і підтримуючу команду, де кожен має значення.</li><li>Офіційне працевлаштування та своєчасну виплату заробітної плати.</li><li>Можливість навчатися і вдосконалювати свої навички.</li><li>Комфортні умови праці та турботу про безпеку на робочому місці.</li></ul> <p>Приєднуйся до ТОВ Делімаре та стань частиною команди, що доставляє якість і смак до кожного клієнта. Ми цінуємо кожного співробітника і разом створюємо продукт, яким пишаємося! Якщо ти готовий розпочати — ми раді вітати тебе у нашій родині.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:



Вакансія Компанія Зарплата
Кладовщик Мета Груп 16000 грн.
Диспетчер у американській логістичній компанії Gulfstream Logistics 50000 грн.
Диспетчер у американській логістичній компанії Gulfstream Logistics 50000 грн.
Водій кат. B, С на авто компанії (вантажні перевезення) СПД Суяшов 50000 грн.
Водій СПД Суяшов 50000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 50000 грн.
Водій таксі на авто фірми Київ Жовте таксі 30000 грн.
Водій зі своїм автомобілем в таксі Київ, Дніпро, Одесса Жовте таксі 30000 грн.
Грузчик-комплектовщик Пшенична О.І. 15000 грн.
Водитель-экспедитор категории В Пшенична О.І. 25000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: