Вакансія Помічник бухгалтера, Луганськ. Пошук роботи в Луганську - Робота Помічник бухгалтера (Садовые решения). Шукаю роботу в Луганську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

Вакансія: Помічник бухгалтера (в Луганськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Чернівці
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Ландшафтна компанія "Садові рішення" проводить набір на вакансію «Помічник бухгалтера»</strong></p> <p>Вимоги, побажання: </p> <ul><li>Знання програми 1С бухгалтерія</li><li>Уміння користуватися інтернет ресурсами</li><li>Дисциплінованість та педантичність</li><li>Уміння чітко та правильно виконувати завдання в термін</li><li>Грамотність, правильна вимова</li></ul> <p>Обов'язки: </p> <ul><li>Внесення даних в 1С</li><li>Ведення необхідних даних в паперовому вигляді</li><li>Контроль графіку роботи</li><li>Контроль рахунків та оплат клієнтів</li><li>Звіти керівнику</li><li>Ведення каси</li></ul> <p>Умови: </p> <ul><li>Вчасна виплата заробітної плати</li><li>Робота з понеділка по п’ятницю</li><li>Дружній колектив</li><li>Офіс в центрі міста</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер ООО Коста договірна
Оператор 1С в м. Вишневе, вул Київська 23 ФОП Шемет Я.В. 25000 грн.
Оператор 1С ФОП Шемет Я.В. 25000 грн.
Юрист, Комплаєнс- менеджер СК «Експо Страхування» договірна
Бухгалтер 1с ГО Український Червоний Х... 30000 грн.
Фінансовий директор Еконія договірна
Бухгалтер ТОВ ТТК «Уніко» договірна
Бухгалтер ТОВ «Катенапро» 20000 грн.
Бухгалтер ТОВ «Катенапро» 20000 грн.
Бухгалтер ТОВ «Катенапро» 20000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: