Робота Луганськ: Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит - вакансії, Робота в Луганську. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

Вакансії в Луганську / Вакансії в Луганську / Вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит, Луганськ

На 16.06.2019 в нашій базі:  2 вакансій,   5401 резюме

Робота в Луганську в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудитНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит в Луганську. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»).


По вашому запиту знайдено: 158 вакансій
 • Вакансія: Бухгалтер

  Маринеско С.Н.

  Компания ЧП Маринеско является франчайзи ПАО «Мироновский хлебопродукт» ТМ «Наша ряба», занимается розничной продажей охлажденного мяса птицы на рынке Одессы и Одесской области. Компания приглашает на постоянную работу Бухгалтера.

  Требования:

  • Высшее образование

  • Опыт работы от 1 года

  • Опытный пользователь ПК: Word, Excel

  • Навыки рабо...

 • Международная Компания Impel Griffin предоставляет услуги комплексного обслуживания недвижимости. Ищет в свою команду БУХГАЛТЕРА по расчету с поставщиками.

  Обязанности:

  • Учет первичных документов по приходам от поставщиков и подрядчиков;
  • Контроль дебиторской и кредиторской задолженности по расчетам с поставщиками и подрядчиками.(сч.631), формиро...
 • Требования: Желательно наличие производственного опыта. Отсутствие вредных привычек.

  Обязанности: Планирование работы производства, составление производственно-экономических отчётов.

  Условия: На производстве полностью мужской коллектив. Предприятие находится в центре с. Белогородка. График работы 08:00-18:00. Обеденный перерыв 12:00-13:00. Уровень зп обсуждает...

 • Вакансія: Бухгалтер-ревизор

  Торговый дом Гидросила, ЧАО

  Група підприємств «Гідросила» - один із найпотужніших виробників гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем у Східній Європі запрошує взяти участь у конкурсі на посаду бухгалтера-ревізора.

  Завдання та обов’язки: Здійснює відповідно до чинних інструкцій і положень планові і за спеціальними завданнями документальні ревізії господарсько-фінансової діяльності під...

 • продавець-касир
  в мінімаркет в центрі Києва. З/п 700 грн/день. ГР: тиждень/тиждень. Можливе надання житла.

  ...
 • Компанії в молодий колектив потрібен Бухгалтер на ділянку. Первинна документація РН, зворотні накладні, НН, реєстрація НН, коригування. З/п від 11000 грн. Графік роботи: 9.00-17.00, ст.м "Берестейська" ...
 • Вимоги: знання програми 1С8, бажання вчитися, уважність

  Обов'язки: обробка первинної бухгалтерської документації

  Умови: графік роботи з 9 до 18 год., п'ятиденний робочий тиждень

  Випробний термін: 1 місяць

  ...
 • Вакансія: Бухгалтер

  LPG Group (ФОП Скляр Катерина Володимирівна)

  Молодая, энергично развивающаяся компания по изготовлению и продаже светодиодной продукции LPG Led Group приглашает в свою команду специалиста по ведению бухгалтерского и налогового учета.

  Требования:

  - возраст 25-40 лет;

  - высшее образование;

  - постановка и ведение бухгалтерского, налогового, управленческого учёта предприятия (ФОП 3 группа с НДС) с ...

 • Вакансія: Кассир

  ООО фирма Антарес

  Торговая компания, приглашает на постоянное место работы кассира.

  Требования:

  Опыт работы бухгалтером-кассиром от 1 года.

  Знание программы 1С-7, Word, Excel.

  Знание кассовой дисциплины: РРО, кассовый аппарат.

  Обязанности:

  1. Ведение кассовой книги
  2. Работа с наличными деньгами
  3. Обработка маршрутных листо...
 • Требования: ответственность, исполнительность, внимательность

  Обязанности: просмотр объявлений по электронным торгам, подготовка документов к электронным торгам, проведение электронных торгов

  Условия: с 9.00 до 18.00 (суб., воскр. выходные)

  ...

Пошук роботи в Луганську: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Луганську. Пошук роботи в Луганську за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Луганськ і вакансії Луганську на Jobsite.