Робота Луганськ: ЗМІ, TV, Радіо - вакансії, Робота в Луганську. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці ЗМІ, TV, Радіо.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луганську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луганську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луганську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луганську!

Вакансії в Луганську / Вакансії в Луганську / Вакансії ЗМІ, TV, Радіо, Луганськ

На 27.05.2020 в нашій базі:  0 вакансій,   1060 резюме

Робота в Луганську в рубриці ЗМІ, TV, РадіоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері ЗМІ, TV, Радіо в Луганську. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «ЗМІ, TV, Радіо»).


По вашому запиту знайдено: 1 вакансій
  • Вакансія: Менеджер по продаже рекламы

    Рекламное Агентство "БОЙКО"

    .Если ты: работал в сфере активных продаж или хочешь этому научиться; ? креативный, позитивный, умеешь располагать к себе людей и убеждать; активный интернет-пользователь-. Тогда тебе к нам!

    Твои обязанности:? работа с новыми и существующими клиентами ; проведение переговоров — «холодные звонки»; встреча с заказчиками,обработка заказов,

    Мы предлагаем взамен:


Jobs.ua рекомендує переглянути: